Zpravodajství

Tragická dopravní nehoda v Brně: důchodce vběhl pod auto

Tragická dopravní nehoda v Brně: důchodce vběhl pod auto

Včera odpoledne došlo v Bně k tragické dopravní nehodě. Čtyřiaosmdesátiletý důchodce tu dobíhal na tramvaj. Při tomto pokusu ho však srazilo auto. Muž byl na místě mrtvý.

Zdroj: TV Nova

V Brně včera odpoledne došlo k tragické dopravní nehodě. Čtyřiaosmdesátiletý důchodce chtěl stihnout tramvaj. Při tomto neopatrném pokusu vběhl pod auto. Řidička vozu už střetu nedokázala zabránit. Na místo byli ihned povoláni záchranáři. Ti ale důchodci už nedokázali pomoci. Muž byl na místě mrtvý.

Viníkem nehody je pravděpodobně sám důchodce

Nehoda je nyní v šetření policie. Podle prvního vyšetřování se viníkem nehody zdá být pravděpodobně sám důchodce. Za prvé přebíhal silnici na červenou. A za druhé se ve chvíli srážky pohyboval mimo vyznačený přechod.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz