Zpravodajství

Gábina Partyšová kašle na módní trendy

Gábina Partyšová kašle na módní trendy
Zdroj: Korzo

Gábina Partyšová dostala k Valentýnu od svého muže Josefa Kokty romantický dárek - první sněženku ze zahrady. Sice za to může především letošní bláznivé počasí, ale na druhou stranu i pohled do kalendáře dává tušit, že jaro se nezadržitelně blíží. A to je důvod zamyslet se nad svým šatníkem.

Vždy elegantní královna večírků Gábina Partyšová se netají tím, že chystá provětrat skříň. "Každoročně v tuto dobu probírám své věci. Vyřadím to, co jsem už dlouho neměla na sobě, a podaruji někoho z rodiny. Také ale plánuji nějaké nákupy v Miláně," řekla.

Gábina také na sebe prozradila, že při výběru jarního oblečení se nebude podřizovat módním trendům, ani se nebude omezovat jen na drahé značkové oblečení. "Já samozřejmě sleduju módní trendy, ale neřídím se jimi. Většinou si koupím věc, která mě v tom okamžiku nadchne. Nejdu za něčím cíleně, že bych si šla koupit třeba blůzku typu, který se zrovna nosí," konstatovala půvabná černovláska.

A i když Gábina vlastní i opravdové luxusní a značkové skvosty, ráda si koupí hezké tričko třeba na trhu. Ve svém šatníku má dokonce i několik "perel", které objevila v sekáči. Už se těší, až je zase provětrá.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz