Zpravodajství

Britney bez vlasů, zato s novým tetováním

Snaha budit za každou cenu pozornost jde u zřejmě již bývalé zpěvačky Britney Spearsové ruku v ruce s touhou po naprostém sebezničení. Nejnovější důkaz je nasnadě. Oholila si hlavu a současně si pořídila nové tetování.

Dějištěm nejnovější výstřednosti byl kadeřnický salon Esther´s Haircutting Studio v kalifornském San Fernando Valley. Jeho majitelka Esther Tognozziová nejprve požadavek někdejšího zpívajícího idolu teenagerů a dvojnásobné matky odmítla.

"Naznačila jsem jí, že má dnes možná jen špatný den a už zítra bude rozhodnutí litovat," vypráví. "Britney však na oholení hlavy trvala, a když jsem se neměla k činu, vzala do ruky holicí strojek a svou kštici začala odstraňovat sama." Po dokončení operace však Britney při pohledu do zrcadla propukla v slzy.

"Až mě uvidí matka, zblázní se vzteky," vzlykala. Nicméně v pouti za maximálním sebeponížením pokračovala. V nedalekém tetovacím studiu si dala na pravém předloktí vytvořit zářivě rudé rty a na bok červenobílý Železný kříž. Vyrobit novou ozdobu trvalo zhruba půldruhé hodiny, včetně doby, kdy Spearsová čekala, až zmizí zvědavci a paparazziové strkající se před výkladní skříní.

"Její bláznivé nápady naznačují, že je na pokraji totálního psychického zhroucení," poznamenává hollywoodská psycholožka Candice Slobinová, která se specializuje na výzkum chování celebrit. Po týdnech, které pětadvacetiletá zpěvačka prožila ve společnosti alkoholu a drog, ostatně není divu. Všechny pokusy podrobit se odvykací kúře však tvrdošíjně odmítá: "Nechci, aby si mě někdo všímal, ať mi všichni dají pokoj," omílá dokolečka.

"Je to marné snažit se ji zachránit před sebou samotnou," poznamenává Britneyina bývalá asistentka Felicia Culottaová a dodává, že slavná popová ikona zřejmě chce co nejrychleji klesnout až na samé dno a potom začít znovu. Zda se však ze stále hustšího bahna dokáže odrazit k uměleckému comebacku, není vůbec jisté.

Vlasy jsou ke koupi na eBay
Vlasy, které Britney v salonu ostříhali, mají svou cenu a Britney je si toho vědoma. Jsou ke koupi v internetové aukční síni eBay a první nabídky už překročily jeden milion dolarů.

Svět sice nad holohlavou Britney žasne, ale nijak to neovlivnilo zuřivé přihazování do aukce. Jde v ní o pár pramenů vlasů této kontroverzní hvězdy, které nasbírala majitelka salonu z podlahy a prodávající doplnil o téměř plnou plechovku energy drinku, který prý Britney popíjela, a její zapalovač. Kdo neuspěje, nemusí věšet hlavu. Horlivců se totiž k holičskému křeslu s nápadem nasbírat kousky vlasů vrhlo hned několik, takže o další nabídky nebude určitě nouze.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz