Zpravodajství

Uma Thurman chce odejít od filmu

Herečka Uma Thurman se rozhodla skončit s filmem a věnovat veškerý svůj čas a péči dětem. Hvězdu filmů Kill Bill 1 a 2 už prý nebaví jen uspěchaně pobíhat mezi filmovým studiem a domovem, kde na ni čekají dvě děti, osmiletá dcera Maya a pětiletý Roan.

Uma, která se rozvedla s otcem svých dětí Ethanem Hawkem po šestiletém manželství v roce 2004, tvrdí, že nového manžela do domu nehledá.

"Miluji hraní. I když je to moje první a největší životní láska, vážně přemýšlím o tom, že zůstanu doma a budu se věnovat dětem. Zvládnu to sama, muže k tomu nepotřebuji," tvrdí herečka, která vloni v říjnu obnovila svůj vztah s hoteliérem Andre Balaszem.

"Už se zkrátka vdávat nechci. To nejcennější ve vztahu je pro mne důvěra a ti, kterým mohu zcela důvěřovat, jsou mé děti," dodává s přesvědčením. A jistou naivitou, jak mohou dosvědčit mnozí rodiče, jejichž potomci se už přiblížili pubertě.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz