Zpravodajství

Spor o složenku zatím vyhrává majitelka, Česká pošta vyplatila tisíce korun

Spor o složenku zatím vyhrává majitelka, Česká pošta vyplatila tisíce korun
Zdroj: TV Nova

Určitě si pamatujete na případ ženy, která marně čekala na 20 tisíc korun. Ty jí měly přijít poštovní poukázkou. Paní tvrdila, že si peníze na poště nevybrala. Pošta zase, že ano. Podepsaný ústřižek složenky tedy dostal do ruky grafolog, kterého si Česká pošta najala. Prohlásil, že podpis je zřejmě zfalšovaný. Pošta tedy 20 tisíc zaplatila. Případ ale dál šetří policie. Zatím se neví, kdo peníze ve skutečnosti vybral.

Paní Andree posílal známý peněžní poukázkou z Chebu 20 tisíc korun do Prahy. Když peníze dlouho nepřicházely, paní Andrea po nich začala pátrat. Zatímco před pěti měsíci vedení České pošty tvrdilo, že chybu na straně pošty vylučuje, dnes už má paní Andrea 20 tisíc na svém účtu. Vše ale šetří dál policie.

Pošta si sice najala svého grafologa, policie si ale zadá další rozbor a bude pátrat po tom, kdo peníze vybral. Podle české pošty je ale stále ve hře podezření na paní Andreu. Ta si ale stále stojí za tím, že ona poukázku nevybrala. Šetření policie může trvat prý dalších několik měsíců. Pokud se nakonec podaří odhalit pachatele, hrozí mu trest v rozmezí od šesti měsíců do tří let.

 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz