Zpravodajství

Starku dnes vyslýchala policie

Starku dnes vyslýchala policie
Zdroj: TV Nova

Policie dnes kvůli únosu a smrti otce podnikatele Radovana Krejčíře vyslýchala příbramského fotbalového bosse Jaroslava Starku. Pravě on má podle vyšetřovatelů únos na svědomí. Výslech probíhal v napjatém ovzduší. Starka i policie se totiž v posledních dnech vzájemně obviňovali ze zastrašování.

Krátce po dnešní jedné hodině přicházejí podnikatel Starka s advokátem Juliem Kramaričem na policii. Jde o první výslech po třech měsících od dramatického zatýkání na dálnici. "Nevím proč tam jdu. Já jsem tři měsíce byl na vazbě a nikdo mě nevyslechl," řekl dnes Starka.

 

Starka byl u výslechu tři hodiny

Říká, že na nic zásadního,co se týká kauzy únosu Lamberta Krejčíře se police nezeptala. Starka po výslechu uvedl: "Jsem říkal, že tam jsou lživé důkazy a že ti policisté by tam neměli pracovat."

 

"Válka" mezi Starkou a policisty naplno rozhořela minulý týden. Policisté dokonce prohlásili, že se začínají cítit ohroženi. Advokátní komoře chystají podat stížnost na Starkova advokáta. "Zdá se nám, že to začíná přerůstat rámec vedení obhajoby. Ty metody vydírání a takových signálů do médií poněkud připomínají metody organizovaného zločinu," řekla již dříve Blanka Kosinová, tisková mluvčí Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu.

 

Julius Kramarič, Starkův advokát k tomu dodává: "Já zbraň nenosím, nosím jen kufřík, nevím, kdo by se bál." Starkův advokát kontroval a naopak požádal o policejní ochranu před detektivy. Žádost Starkova advokáta o ochranu dnes ale vyšertřovatel zamítl.

 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz