Zpravodajství

Sebevražda skokem z komína?

Sebevražda skokem z komína?

V Nýřanech na Plzeňsku večer proběhla velká záchranná akce. Záchranáři tu zasahovali u případu mladíka, který vylezl na 42 metrů vysoký komín a vyhrožoval, že skočí dolů. Ocitl se v těžké životní situaci a tu hodlal vyřešit sebevraždou. Po dvou hodinách se záchranářům podařilo mladíka od činu odradit.


Kolem 19. hodiny byli záchranáři z Nýřan na Plzeňsku povoláni k případu mladého muže, který chtěl spáchat sebevraždu. Vylezl si na komín místní kotelny a vyhrožoval skokem dolů. K zásahu byla přivolána také sanita s lékařem i policejní psycholog.

Pomohl až rozhovor s matkou

Mladík dlouho nechtěl vůbec spolupracovat. Změna v jeho postoji nastala až ve chvíli, kdy na místo přijela jeho matka. Se svým synem tak mohla komunikovat přes vysílačku. Společnými silami mladíka od činu odradili. Záchranářům se podařilo po dvou hodinách dostat muže na pevnou zem. Byl v pořádku, k žádným zraněním u něj nedošlo. Po krátké vypovědi pak mohl odjet domů.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz