Zpravodajství

Zdeněk Podhůrský odložil šperky

Zdeněk Podhůrský odložil šperky
Zdroj: Korzo

Idol paní a dívek, které Zdeněk Podhůrský okouzlil, když moderoval televizní soutěž Pálí vám to, je zároveň důkladně ověnčen skandály. Na svém kontě má nejen mnoho milenek, ale také bývalou ženu se třemi dětmi a dramatickou love story s Ivetou Bartošovou. V novém muzikálu Jack Rozparovač, který bude mít premiéry 27. a 28. února, se představí jako Ďábel v temně rudém kostýmu se zlatým náhrdelníkem.

"Je pravda, že jeden čas jsem nosil šperky," potvrzuje Zdeněk Podhůrský. "Všelijaké řetízky, náramky, nosil jsem i náušnice. Bylo to takové dekadentnější období mého života. Teď už jsem umírněný, šperky jsem odložil. Nemám ten pocit, že je musím mít na sobě, nemám už zapotřebí se takto zviditelňovat. Ovšem v roli Ďábla s náhrdelníkem na prsou je to něco jiného, v tom si libuji. Uvažovalo se také o variantě, že bych mohl hrát titulní roli Jacka Rozparovače. Nakonec ho představuje Jiří Langmajer, Filip Blažek a Roman Říčař. Dokonce se spekulovalo, že mě Roman z té role vyštípal. Ale není to pravda, mému naturelu je bližší Ďábel. Vysloveně mi sedne a dělá mi dobře," říká Zdeněk Podhůrský.

Je ďábel jarního typu
Narozeniny slaví na první jarní den, a snad proto jaro tak miluje. "Mám pocit, že už nastalo. Na mojí zahradě už rozkvetly kočičky a bledule. A ráno zpívají ptáci," konstatuje s potěšením Zdeněk Podhůrský. "Asi mám jaro tak rád kvůli tomu, že jsem se na první jarní den narodil. Jen mám strach, aby ještě nepřišla nějaká chumelenice a aby všechno nezmrzlo, až to rozkvete. A k jaru patří samozřejmě také láska. Pokud by pro mne letos nějaká přišla, bylo by to super. Když nová love story nepřijde, také se nic nestane. Užil jsem si jich už dost," usmívá se sedmačtyřicetiletý herec.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz