Zpravodajství

Lenka Hornová se těší na Lauru

Lenka Hornová se těší na Lauru
Zdroj: Korzo

Moderátorka a maminka v očekávání Lenka Hornová na sebe práskla, že nemusí vůbec utrácet za výbavičku pro mimino. "Mám čtyři dobré kamarádky, které v poslední době porodily holčičky, takže všechno od nich dostanu," pochlubila se čtyřicetiletá nastávající matka.

Spolu s otcem dítěte, Liborem Kodadem, dvaačtyřicetiletým televizním režisérem a svého času šéfredaktorem Snídaně s Novou, už jsou spolu přes deset let a nastávající tatínek dostal zprávu o miminku pod stromeček. Už vědí, že to bude holčička, a vybrali pro ni spolu jméno. Schválil ho i Lenčin první syn Michal, kterému letos bude sedmnáct let.

Proti tomu, že bude mít sestru, prý vůbec nic nenamítal, naopak. "Těší se, že se o něj konečně nebudu tolik starat a budu se věnovat dítěti," prohlásila Lenka. Toužebně očekávaná holčička se tedy bude jmenovat Laura a narodit by se měla na přelomu června a července.

Psát může i na mateřské
Účinkování na televizní obrazovce Lence nijak nechybí. Začínala jako moderátorka Snídaně s Novou, poté uváděla dlouhou dobu pořad Prásk. Poslední dobou se však z prostoru před kamerou přesunula spíše do zákulisí, kde působí jako scenáristka či dramaturgyně.

Pracovala na reality show Big Brother a nyní se věnuje psaní scénářů pro seriál Ulice. Tomu by se určitě také ráda věnovala i po narození své dcerky. Psaní ji totiž dle vlastních slov velice uspokojuje. Navíc má tu výhodu, že u počítače může klidně stát i dětská postýlka, takže Laura bude mít maminku neustále na dosah.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz