Zpravodajství

Historicky první český karneval je ve finále

Bohemian Carnevale – festival talentu, vůní a kreativity dneska končí. Po celých pět dní se letos poprvé Prahou proháněly masky, lidé v roztodivných kostýmech se veselili nejen v ulicích metropole, ale také v jejích palácích, pochutnávali si na skvělých pokrmech ve vybraných restauracích a dovídali se spousty zajímavých informací na pořádaných přednáškách. To všechno byl Bohemian Carnevale!


Bohemian Carnevale převzal vládu nad Prahou ve čtvrtek 15. února. O víkendu jste v hlavním městě mohli potkat alegorické kočáry, večery potom patřily zábavě v renesančním stylu. Návštěvníci nakoukli do doby císaře Rudolfa II. a poznali, jak se tehdy bavila šlechta. V pondělí zase probíhal koktejl v maskách. Oficiálním karnevalovým drinkem se stal nápoj s magickým názvem SoCo. Mezitím se také konaly akce pro děti, doprovodné přednášky a výstavy.

Závěrečná párty festivalu s názvem Theatrum Mundi proběhne dnes v Clam - Gallasově paláci od 21 hodin. Budeme při tom a zítra se můžete těšit na exkluzivní video.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz