Zpravodajství

Inteligentní Česká Miss zazpívá live - video

Inteligentní Česká Miss zazpívá live - video

Volba královny krásy poběží na našich obrazovkách už tuto sobotu. Organizátoři prozradili, že v rámci přímého přenosu zazní i live muzika. Finalistkám dle slov ředitelky soutěže Michaely Maláčové narostlo za měsíce příprav sebevědomí a dokonce už si o sobě myslí, že jsou krásné.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Slova paní Maláčové tak mohou na dámské čtenářky, nespokojené samy se sebou, působit jako balsám na duši. Ano, i ty krásné štíhlé dívky o sobě pochybují. Na obrazovkách by se však dámy měly představit v plné své kráse a nechat nejistotu v zákulisí.

Televizní show bude protkána exotickými tanečními i pěveckými čísly z celého světa tak, aby vše korespondovalo s heslem soutěže "S Českou Miss kolem světa." Živý zpěv teď  frčí, prozradil nám dramaturg Vítek Pokorný, proto na sobotním finále live zazpívá slovenská hvězda Jana Kirschner, která zaujala zahraniční producenty a momentálně se kolem ní rýsují světové plány. Prý na diváky čeká i ochutnávka jihoamerických rytmů a pravý americký gospel.

Sledujte naši videoreportáž. Na jejím závěru vás čeká velmi milá pozvánka, která se nedá odmítnout...

Nadále pro vás připravujeme podrobnosti, fotogalerie, videoreportáže a další exkluzivity ze zákulisí. Svět krásy pod značkou České Miss 2007 budeme v sobotu samozřejmě sledovat on-line.
Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz