Zpravodajství

Bohemian Carnevale se rozloučil s Prahou - video

Bohemian Carnevale se rozloučil s Prahou - video

První český karneval včera skončil velkou renesanční párty v Clam - Gallasově paláci v Praze. A bylo se na co koukat! O několik stovek let zpátky se můžete přenést i vy prostřednictvím naší videoreportáže.


Dámy v rozlehlých kostýmech, vyšesaných vlasech, zajímavých maskách, pánové zase v elegantních punčochách a apartním sáčků po kolena, někdy i s šedivou napudrovanou parukou na hlavě - v tomhle duchu se nesla celá včerejší párty. Bylo co obdivovat a na co se dívat.

Za šest dní měla Zlatuše Muller, ředitelka Bohemian Carnevale, podle tradice propůjčené klíče od města, aby se v ulicích metropole mohli "legálně" veselit lidé před velikonočním půstem. Na závěrečné párty si ale pro klíče z radnice nikdo nepřišel, "Třeba si pan primátor myslí, že bude Praha po tu dobu, kdy bude na výpravě v Himalájích, v dobrých rukou a klíče nám nechal," smála se ředitelka karnevalu. A jedním dechem slíbila, že udělá všechno proto, aby se v příštím roce, na tučný čtvrtek opět otevřely brány Prahy a do ulic vtrhl Bohemian Carnevale.

 

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz