Zpravodajství

Česká Miss bude mít na hlavě půl milionu - video

Česká Miss bude mít na hlavě půl milionu - video

Korunka, kterou bude už od soboty nosit nová Česká Miss, se vyrábí několik měsíců a existuje ve dvou exemplářích. Jeden klenot zůstává královně krásy, druhý se vydraží a peníze poputují na konto nadace Terezy Maxové. Jedna taková zlatá nádhera stojí půl milionu.


Finálová dvanáctka dívek si v pražském Top Hotelu Praha potěžkala korunku a přítomným fotografům ukázala část sobotní choreografie. Čelenka pro královnu krásy je vyrobená ze žlutého zlata a její podobu má na svědomí designérka Lucie Lošťáková. „Připravovali jsme ji od prosince a dodělali toto pondělí, takže její výroba trvala dva půl měsíce," upřesnila Lošťáková, která naší videokameře prozradila, zda by tento klenot více slušel blondýnce nebo brunetce. V těchto chvílích pro vás připravujeme videoreportáž.

Přípravy na slavnostní večer jsou v plném proudu. Korunky pro Českou Miss a obě budoucí vicemiss jsou v trezorech a scéna, v níž se bude soutěž konat, je téměř hotová. Zbývá jen, aby dorazili vzácní hosté jako například Ivana Trumpová a Miss Universe 2006 Zuleyka Rivera-Mendoza z Portorika. U obou událostí budeme s naší internetovou kamerou.
Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz