Zpravodajství

Kdo je Ondřej Brzobohatý? Bůhví...

Kdo je Ondřej Brzobohatý? Bůhví...
Zdroj: EMI

Ondřeje Brzobohatého můžete znát jako Marka Stránského, postavu z vaší oblíbené Ulice. Krom toho, že se s ním můžete téměř denně vídat na obrazovkách Novy, můžete si ho také užít v roli zpěváka a klávesisty kapely Bůhví.

Tato pražská partička nedávno pod producentským dohledem Yardy Helešice dotočila své nové album s názvem Hodina. Vyjít má začátkem dubna a najdete na něm dvanáct písní, jež pocházejí z autorské dílny Ondřeje Brzobohatého a Martina Hrubého, texty napsali Martin Hrubý s Vojtěchem Probstem. „Těšte se na příjemný pop s trochou funky a s nádhernými texty," vzkazuje producent Yarda Helešic. „Spolupráce s Bůhví byla fantastická. Snažili jsme se dát jejich novým písničkám co nejlepší formu. Naštěstí jsme na většinu věcí měli absolutně stejný názor. Jsem upřímně moc rád, že jsem mohl s klukama pracovat," ohlíží se za dvěma měsíci strávenými v několika studiích Helešic.

Ještě než deska 6. dubna spatří světlo světa na pultech hudebních obchodů, budete si moc užít pilotní singl z Hodiny, který by již v těchto dnech měl kolovat éterem českých rádií.

Po letních prázdninách, v jejichž průběhu se Bůhví objeví na hudebních festivalech, kapela plánuje vlastní klubové turné. V současné době se připravuje booklet desky. Dominovat mu budou fotografie předního českého fotografa Jiřího Turka, pro něhož bude práce na bookletu Bůhví první velkou prací v Čechách po návratu ze čtyřletého pobytu v USA, zakončeného samostatnou výstavou na newyorské Broadwayi. Jiří Turek bude na obalu alba Hodina spolupracovat s grafikem Martinem Duškem.

EMI

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz