Zpravodajství

Richard Krajčo kouří a skládá

Richard Krajčo kouří a skládá
Zdroj: Korzo

Muzikant a herec Richard Krajčo překvapil milovníky divadla jako Richard III. na scéně Národního. Okouzluje ale také svými písněmi a od Nového roku se věnuje především jejich tvorbě. Skládá a při tom kouří.

"Když nemám moc unavené hlasivky, tak kouřím. Teď je mám trochu v klidu a mohu si ty cigarety dovolit. Po delší době jsem zase začal skládat písničky. Od Nového roku jsem především zavřený ve studiu a vymýšlím. Už se ty novinky blíží desítce, tak se raduji, že jsem zase dostal nějaké nápady," svěřuje se zpěvák punkfolkové skupiny Kryštof. Chce totiž vydat nové album, které by se mělo na trh dostat na podzim.

"Vyberu některé své hity a k tomu přidám právě nové skladby. Tak například jedna z písní se jmenuje Vzducholoď. Je o tom, že muži obvykle touží dát ženě nějaký velký dar, co největší. A žena chce spíše nějakou maličkost, o které nemáme ani páru. My muži chceme obdarovat ženy třeba vzducholodí nebo cestou kolem světa a ony chtějí - řečeno písničkou - vůni slunečnic nebo krepovou růži ze střelnic," říká Richard Krajčo s úsměvem

Za Richarda je nominován na Cenu Thálie
Svého shakespearovského jmenovce nepojal totiž jen jako pokřiveného zloducha na těle i na duši, ale jako charismatickou osobnost, která dokáže ukázat i přitažlivou a o to nebezpečnější tvář zla.

"Z nominace mám pochopitelně radost. Vždyť jsem se ocitl ve vysloveně luxusní společnosti. Nominován je také Milan Kňažko, David Prachař nebo Viktor Preiss. Je to pro mne odměna za dřinu, kterou ta role na scéně Národního divadla představuje. Richard III. je podivná postava, která svým zlem odpuzuje, ale také přitahuje. Mám nabídku na novou roli pro příští sezonu v Národním divadle, ale zatím ji nesmím nahlas vyslovit, abych ji nezakřikl. Protože naši první scénu bych nerad opustil," přiznává idol dívek a přítel půvabné modelky Martiny Poulíčkové, známé i z Divadla kouzel Pavla Kožíška.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz