Zpravodajství

V rodině Osbourneových číhá AIDS

V rodině Osbourneových číhá AIDS

Málokterá reality show, v níž dávají celebrity nakouknout do soukromí, se těší takové popularitě jako pořad o rodině Osbourneových. Televizní diváci si její jednotlivé členy oblíbili zejména kvůli tomu, že se s nimi dělí o veškeré radosti i starosti a hlavně mají pozitivní vztah k životu.

Bedlivě sledovali úspěšný boj Sharon s rakovinou a drželi jí palce. Nyní se však dozvěděli, že se jeden z rodinných příslušníků nakazil virem HIV a propukl u něho AIDS. Děsivou zprávu vypustila Kelly, jež v Londýně navštívila charitativní koncert, jehož výtěžek byl určen právě lidem postiženým touto novodobou metlou lidstva.

Při svém vystoupení na pódiu nejprve zdůraznila, že se všemi postiženými cítí a jejich osud jí leží na srdci. Pak přítomné šokovala sdělením, že na AIDS onemocněl také jeden z jejích nejbližších příbuzných. A v slzách odešla.

Neprozradila však, koho choroba postihla. Okamžitě se proto vyrojila vlna dohadů, který z Osbourneových to může být. Zda rocková legenda Ozzy, který má zanedlouho vystoupit v pražské Sazka Aréně, nebo jeho manželka Sharon či sama dcera Kelly. Spekuluje se i o dalších možných kandidátech.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz