Zpravodajství

Landa si na rudém koberci zahrál na překladatele - video!

Landa si na rudém koberci zahrál na překladatele - video!

Zpívající film manželů Landových od čtvrtka plní kina. Už jeho předpremiérové promítání v kině Atlas bylo několik dní dopředu vyprodané. Ta pravá sláva se ale konala ve středu o několik ulic dále, na rudém koberci na pražských Příkopech. Delegace tvůrců filmu Kvaska nepřijela v limuzíně, ale svorně v minibusu.


Po červeném koberci na premiéru dorazil kompletní herecký ansámbl a uchýlil se do připravených kinosálů. Herci popřáli publiku pěknou podívanou a zpěvák Dan Landa si stačil zahrát na překladatele, když tlumočil slova jednoho z německy mluvících sponzorů. 

Kvasku na baru neměli
Po skončení filmu se všichni přesunuli na večírek. Nápoj, který dal snímku název, byste na jinak bohatě zásobeném baru hledali jen těžko. A samotní hrdinové muzikálové lovestory by jej povětšinou neuměli připravit. Kdo zná ingredience a kdo tápe, to vám prozradí naše videoreportáž, kterou právě připravujeme.

Po Kvasce přijde thriller 
Zpěvák Dan Landa nám již před dvěma týdny exkluzivně prozradil, že má s manželkou připravené další dva náměty na film a pouze čeká na ohlasy diváků. Mirjam Landová na to dnes navázala a dodala, že další film dozajista bude, a to bez ohledu na reakce veřejnosti. Tentokrát natočí thriller, v němž nebude chybět milostná zápletka.  

Kdopak trhal partu?
Letní natáčení se neslo ve velmi přátelském duchu, který podle všeho přetrvává i nadále. Na dnešní premiéru například většina tvůrců dorazila ve "firemních barvách" čili černé, bílé a červené. Kdo se nedržel hecu party, sledujte nejprve na fotografiích a později v naší reportáži a o svůj výsledek se podělte s ostatními čtenáři v naší diskuzi.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz