Zpravodajství

Michaela Maláčová o neúspěších nemluví

Michaela Maláčová o neúspěších nemluví
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Michaela Maláčová se prosadila jako královna krásy a později také se svou soutěží Česká Miss. Jako její ředitelka už v sobotu v přímém televizním přenosu uvede finále třetího ročníku. Také žije s jedním z nejbohatších našich mužů a má krásnou zdravou dcerušku. Je pokládána za jednu z nejúspěšnějších českých žen.

"Patřím k lidem, kteří jsou vysloveně optimističtí a pracovití. Určitě se mi nepodařilo mnoho věcí, ale vždycky jsem se snažila, aby to na mne nedolehlo. Díky tomu, že se pokládám za inteligentní, tak nikdy o svých zklamáních nebo neúspěších nemluvím a lidé je na mně ani nepozorují. Ale za vším je mnoho práce. A navíc - je to sice otřepaná fráze - člověk potřebuje kus štěstí. A pak si říkám, je přirozené, že všechno nemůže vyjít. Jsem pokorná. Vše, co přichází, beru jako ohromný dar."

Finalistky České Miss musejí vypadat zdravě
I když někteří nevěřili, že se její konkurenční projekt o nejkrásnější dívku Česka prosadí, dokázala to. Už sobotní finále jejího třetího ročníku bude napínavým soubojem, do kterého vstoupí i televizní diváci, a netradiční podívanou.

"Také letos jsme měli velký výběr krásných a inteligentních dívek. Tentokrát už všechny byly dobře připravené. Věděly, že nejde jenom o krásu, ale také schopnost komunikovat a ledacos umět a znát. Pokud jde o jejich zjevy, tak já se vyhýbám tomu, abychom je měřili. Jen se orientačně ptám na jejich výšku, abychom vedle stoosmdesáticentimetrové neměli třeba stošedesáticentimetrovou," vysvětluje Michaela Maláčová. "Nepřikláním se ani k novému trendu, který prosazuje dívky hodně tvarované, ani k tomu, které chce dívky přímo vyzáblé. Každá z našich finalistek má jiný typ postavy. Například já jsem nikdy neměla žádné výrazné tvary a přesto jsem uspěla v modelingu. Některé z našich finalistek mají vysloveně ženské tvary a také uspěly. Především je důležité, aby dívky vypadaly zdravě."

 

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz