Zpravodajství

Limonádový Joe znovu ožije

Limonádový Joe znovu ožije
Zdroj: Korzo

Westernová parodie na "kaubojky", koňská opera Limonádový Joe se vrací na divadelní prkna. Hudební divadlo Karlín chystá na 5. a 6. dubna premiéru stejnojmenného muzikálu s hvězdným obsazením. Proti původní legendární filmové verzi bude obohacena o dalších pět nových písniček z pera Kryštofa Marka a Adama Nováka.

V titulní roli bezchybného mstitele zla se vystřídají Aleš Háma a Lumír Olšovský. Bez ohledu na dokonalost Limonádového Joea, budou jeho kolty jako vždy proklatě nízko. Oběma protagonistům tak dává už nyní pořádně zabrat zkoušení triků, které budou předvádět. Muška Limonádového Joea, nezkalená výpary alkoholu, musí totiž být nekompromisní a zcela přesná.

Legendární Joe bude otcem
Nezapomenutelný Karel Fiala, který před více než čtyřiceti lety v bílém kostýmu na bílém oři trestal bezpráví jako neposkvrněný Joe na filmovém plátně, se po letech na scéně objeví v roli Kolaloka, otce Limonádového Joea. "Nabídku jsem přijal s nadšením, doslova se mi podlomila kolena," svěřil se se svými pocity herec, kterému role Limonádového Joea vynesla celoživotní slávu.

Hvězdné obsazení i ve vedlejších rolích
Půvabnou křehkou Winnifred, ztělesňující panenskou čistotu, kterou ve filmu hrála nezapomenutelná česká bardotka, blonďatá sexbomba Olga Schoberová, si zahrají Zuzana Norisová a Linda Rybová. Svůdnou Tornado Lou, kterou diváci snímku mají spojenou s písničkou Whisky, to je moje gusto a krásnou Květou Fialovou, pak Kateřina Brožová, Tereza Duchková a Markéta Hrubešová.

V dalších rolích si zahrají například Jiří Korn, Václav Vydra nebo Bohuš Matuš. O pořádně "hustý" dým v baru se postarají krásné barové tanečnice, nebudou chybět rvačky, přestřelky a vzrušující partičky pokeru. Ničemové budou tvrdit, že alkohol, podávaný v "malých dávkách, neškodí v jakémkoli množství".

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz