Zpravodajství

Moby ulítává na remixech vlastních skladeb

Moby ulítává na remixech vlastních skladeb
Zdroj: EMI

Do doby, než u nás vyjde zbrusu nové album elektronického výtržníka Mobyho, ve Vltavě již příliš vody uplynout stačit nebude. Svou hudební sbírku si touto deskou budete moci rozšířit jíž 8. března.

„Tyhle remixy jsou naprosto skvělé a mohu to říct objektivně, protože jsem ani jeden z nich nedělal já. Všechny byly vytvořené lidmi, kteří jsou mnohem víc „cool" než já sám," říká Moby.

Celých osmnáct remixů se objeví na desce, která se bude jmenovat Go - Remixed. Všechny byli navíc upraveny a zkráceny. Kolekce remixových skladeb Mobyho bude obsahovat i několik nových verzí písní upravených speciálně pro tuto kompilaci.

Do remixování Mobyho písní se pustili zkušení DJ´s velmi zvučných jmen -například Olav Basoski, Armand Van Helden, Katcha, Ferry Corsten, Bob Sinclair a další.

Moby navíc podpoří vydání tohoto remixového alba tím, že vystoupí jako DJ 8.3. v Bruselu na utajeném místě, 9.3. v Pařížském Mix Clubu a 10.3. v legendárním Ministry Of Sound v Londýně. Budete-li mít cestu kolem, neváhejte zavítat dovnitř...

EMI

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz