Zpravodajství

Babička na čekačce Ivana Trumpová přijela na svíčkovou a Českou Miss - video

Babička na čekačce Ivana Trumpová přijela na svíčkovou a Českou Miss - video

Slavná byznysmenka Ivana Trumpová přijela do Prahy na skok jen proto, aby zasedla v porotě České Miss. Ve středu stačila s rodinou oslavit své osmapadesáté narozeniny a již druhý den ráno dosedla na pražské letiště. Na čtvrteční večer plánovala zajít s přáteli do české hospody na pravou českou svíčkovou.


Program bývalé české lyžařky je vskutku nabitý. Pátek a sobotu stráví s finalistkami České Miss a dle vlastních slov se těší, až je pozná. V neděli jede Ivana na dva dny do Athén, kde buduje hotel Ivana Mykonos. V úterý se vrací do New Yorku a v pátek má pracovní povinnosti v Dubaji.


Za misskami přijela zdarma
Reportéři se Ivany ptali, kolik jí zaplatili, aby přijela do Prahy. „Dostávám hodně peněz po celém světě, ale když jedu do Prahy, nechci žádné. Já sem jedu, protože mám ráda Prahu a protože tu má maminka hodně kamarádů," řekla usměvavá Ivana, jež se za dva měsíce stane babičkou a moc se na tuto novou roli těší. 

Ivana cvičí a svou linii si hlídá
Slavná česká rodačka se vyjádřila i ke kultu vyhublých krásek. „Hodně hudebné dívky, to si myslím, že není správné. Ženy mají různé proporce a i větší žena může být krásná," uvedla s vážnou tváří Ivana a prozradila, že ona svou linii hlídá. "Po svíčkové to bude trochu problém," zasmála se v narážce na plánovanou večeři v české restauraci. "Ráda denně cvičím a naštěstí mi nechutnají dorty," prozradila podnikatelka, který si s oblibou pochutnává na sýrech a paštikách. Po nich ale nasadí i lehčí jídla, jako jsou saláty nebo ryba.

Bude učit lyžovat vnoučata
Ivana Trumpová, která ve středu oslavila osmapadesáté narozeniny, stále vášnivě lyžuje. Letos strávila na horách deset dní a v březnu se chystá vyrazit znovu, tentokrát se svou rodinou. Ivana prozradila, že se těší, jak bude na svahy brát i svá vnoučata. O zlaté medaili Šárky Záhrobské ví, ale letos neměla příliš času lyžařské závody sledovat, protože byla hodně zaneprázdněná.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz