Zpravodajství

Adrenalinové Missky natáčely v plavkách na sněhu

Adrenalinové Missky natáčely v plavkách na sněhu

Finalistky soutěže Česká Miss natáčely své madailonky na sněhu v rakouských Alpách. Při tom je fotil zpěvák a dvorní fotograf soutěže Peter Nagy. Medailonky budete mít možnost vidět už v sobotu v rámci přímého přenosu na našich obrazovkách, my jsme ale připravili malou ledovou ochutnávku a ptali se přitom dívek, jak ono fotografování snášely.


Sledujte naše zpravodajství o České Miss, které vyvrcholí v sobotu, kdy vám budeme dodávat aktuality přímo on-line ze zákulisí.  
Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ředitelství silnic a dálnic čelí kybernetickému útoku

Ředitelství silnic a dálnic se v úterý ráno stalo terčem kybernetického útoku. Nefungují webové stránky http://rsd.cz/ a dopravní informace na http://dopravniinfo.cz/. Ředitelství silnic a dálnic o tom informovalo na twitteru. V ranních hodinách nefungovala ani bezplatná asistenční informační linka pro řidiče. "Bezpečnost a dohled především nad dálniční sítí byl a je zajištěn. Izolované od kybernetických rizik, a tedy v plném provozu jsou systémy mýta a bezpečnostní a dohledové systémy řízení tunelů," uvedlo ředitelství. Kybernetickým útokem se momentálně zabývá Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost.

Píše se na Deník.cz