Zpravodajství

Nová deska Anety Langerové vyjde 21. května

Nová deska Anety Langerové vyjde 21. května
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Sotva pár dnů zbývá do vydání všemi netrpělivě očekávaného druhého alba vítězky prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar Anety Langerové. Už je znám jeho název. Deska jménem Dotyk vyjde 21. května.

První vlaštovkou, která v tuzemských rádiích příchod nového Anetina alba ohlásila, je píseň s názvem Malá mořská víla, která se již delší dobu drží na předních příčkách tuzemských hitparád. 

Už je známo, že na Dotyku bude minimálně deset nových skladeb, jejichž autorkou je povětšinou sama Aneta. Ke spolupráci si však přizvala i řadu kolegů. Například Michal Hrůza již dříve pro Anetu napsal budoucí hitovku, píseň Voda živá. Dále se na albu podíleli a.m. almela (kytarista koncertní skupiny Anety Langerové), Lukáš Klofec (zpěvák skupiny Lety mimo) či Robert Nebřenský. Producentem desky se stal Jan P. Muchow, o finální mix nahrávky se postará Dušan Neuwerth (mj. Tata Bojs, Kryštof).

Nové album bude provázet zajímavý vizuální koncept. Album vyjde v exkluzivním papírovém obalu s vloženou knížkou. Proměnou do podoby nového alba projdou i webové stránky, kde se koncem února rozeběhne studiový speciál, který bude obsahovat aktuální fotogalerii, videoreportáže a novinky ze studia.

Své novinkové album Aneta podpoří na podzimním turné, kdy představí svůj nový koncertní program v přibližně dvanácti místech České republiky, a to od konce září po celý měsíc říjen. V listopadu pak odehraje nejméně tři koncerty na Slovensku.

Sony BMG

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz