Zpravodajství

Ro(c)k podvraťáků vyjde na DVD

Ro(c)k podvraťáků vyjde na DVD
Zdroj: Sony BMG

Pro všechny fanoušky úspěšné komedie Ro(c)k podvraťáků je tu skvělá zpráva. Již začátkem března totiž tento film, jehož koproducentem se stala TV Nova, vychází na DVD.

Další film z dílny Karla Janáka, režiséra divácky úspěšných filmů Snowboarďáci a Rafťáci, nás tentokrát přivádí do světa mladých muzikantů, kteří se nečekaně ocitnou tváří v tvář praktikám podsvětí a mafie. Černá komedie o gangsterech amatérech je svým tématem i zpracováním poněkud odlišná od předchozích teenagerovských komedií.

Do hlavních rolí muzikantů Lukáše a Martina režisér Janák opět obsadil své dvorní herce Vojtu Kotka a Jirku Mádla. V dalších rolích se mimo jiné objeví Klára Jandová a Václav Postránecký.

Sony BMG
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz