Zpravodajství

3faces zahrají na Noci filmových nadějí

Hudební produkce projektu Noc filmových nadějí se ujaly dvě kapely, z nichž jsme vám již představili dŘevěnou včelu. Druhou je seskupení 3faces.


Vznik skupiny 3faces se datuje k lednu 2003, kdy došlo k rozšíření studiového projektu Luďka a Tomáše Mourkových, kteří pro tuto kapelu sami složili a nahráli více jak 70 vlastních skladeb. Kapela koncertuje ve složení Luděk Mourek (zpěv), Tomáš Mourek (kytara, sbor) , Marek Černý (baskytara), Radek Milfait (bicí) a Jiří Staněk (klávesy, kytara).

3faces se zaměřují na fúzi tří stylů: rocku, popu a funku. Díky promyšleným aranžmá mají všechny písně plný a současný zvuk a jsou opatřeny českými texty, které nepostrádají smysl, vtip ani atmosféru.

Koncertní zkušenosti skupina získala především v českých klubech, ale i na rockových festivalech (Trutnov, Okoř se šťávou, Mezi ploty, Rej noci svatojánské, Boodstock, Rockolotoč a další). Zajímavostí některých koncertů 3faces bylo používání synchronní velkoplošné projekce jako vizuální umocnění hudebního zážitku.

Nahrávky 3faces, tedy nejprve šestice kvalitně natočených demo-CD, byly šířeny pomocí internetu a 3faces tak našli mnoho příznivců.

Více o kapele na 3faces.mourek.cz

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz