Zpravodajství

VIDEO: Alkohol vyprovokoval hospodskou rvačku, výslech až do rána

VIDEO: Alkohol vyprovokoval hospodskou rvačku, výslech až do rána

V noci na neděli došlo v v pražské restauraci Zálesí ve Štúrově ulici v Praze 4 k hromadné rvačce přibližně dvanácti osob. Všichni aktéři souboje byli ve věku mezi pětadvaceti až třiceti lety a podle svědků se jednalo o Ukrajince. Jejich výslech trval až do nedělní půlnoci.

Zdroj: TV Nova

V neděli nad ránem se v jedné vyhlášené restauraci poprali hlava nehlava. Ze začátku si při rvačce vystačili jen se židlemi a stoly. Jenomže pak několik z nich vytáhlo nože.

Policisté hned po útoku všechny účastníky hromadné bitky pozatýkala. Kriminalisté na případu pracovali nepřetržitě až do půlnoci. Dvanáct zadržených, to je také dvanáct vyšetřovacích spisů a dvanáct výslechů. Až po vypracování těchto formalit, je mohli eskortovat k vyšetřovateli. Ten měl rozhodnout o jejich dalším osudu.

Ani jeden z rváčů nevyvázl z noční bitky bez zranění. O agresivitě útoku vypovídají i krvavé stopy na oblečení. Podobný případ, kdy bylo pobodáno, nebo pořezáno 11 lidí najednou, policisté hodně dlouho nepamatují.

Podle našich informací si nakonec osm cizinců vyslechlo obvinění z trestného činu. A to z výtržnictví. Všichni zadržení by během dnešního rána měli policejní budovu opustit. Stíháni budou dále na svobodě.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz