Zpravodajství

VIDEO: Alkohol vyprovokoval hospodskou rvačku, výslech až do rána

VIDEO: Alkohol vyprovokoval hospodskou rvačku, výslech až do rána

V noci na neděli došlo v v pražské restauraci Zálesí ve Štúrově ulici v Praze 4 k hromadné rvačce přibližně dvanácti osob. Všichni aktéři souboje byli ve věku mezi pětadvaceti až třiceti lety a podle svědků se jednalo o Ukrajince. Jejich výslech trval až do nedělní půlnoci.

Zdroj: TV Nova

V neděli nad ránem se v jedné vyhlášené restauraci poprali hlava nehlava. Ze začátku si při rvačce vystačili jen se židlemi a stoly. Jenomže pak několik z nich vytáhlo nože.

Policisté hned po útoku všechny účastníky hromadné bitky pozatýkala. Kriminalisté na případu pracovali nepřetržitě až do půlnoci. Dvanáct zadržených, to je také dvanáct vyšetřovacích spisů a dvanáct výslechů. Až po vypracování těchto formalit, je mohli eskortovat k vyšetřovateli. Ten měl rozhodnout o jejich dalším osudu.

Ani jeden z rváčů nevyvázl z noční bitky bez zranění. O agresivitě útoku vypovídají i krvavé stopy na oblečení. Podobný případ, kdy bylo pobodáno, nebo pořezáno 11 lidí najednou, policisté hodně dlouho nepamatují.

Podle našich informací si nakonec osm cizinců vyslechlo obvinění z trestného činu. A to z výtržnictví. Všichni zadržení by během dnešního rána měli policejní budovu opustit. Stíháni budou dále na svobodě.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz