Zpravodajství

Moderátor ukázal pozadí, Miss téměř vše

Moderátor ukázal pozadí, Miss téměř vše
Zdroj: Korzo

Polonahá nebo nahá celebrita v časopise, ve filmu a někdy i na jevišti už není ničím výjimečným. Moderátor České Miss herec Divadla Na Vinohradech Michal Novotný ukázal při přímém televizním přenosu své obnažené zadní půlky. Na chvíli a decentně. Ale neměl prý z toho dobrý pocit.

"Poprvé jsem moderoval přímý přenos takové velké akce a neměl jsem s tím vůbec žádné zkušenosti. Jsem herec a hraji přesně dané role. Toto je úplně jiná práce a člověk musí být bezprostřední a pohotový. Neměl jsem ze sebe dobrý pocit a než jsem se šel po pořadu pořádně najíst na raut, protože jsem před vysíláním vůbec nic nepozřel, musel jsem si dát panáka, abych ten stres ze sebe dostal. Myslím, že ten letmý pohled na moji nahou zadnici nikoho neokouzlil," svěřil se Michal.

Renata Langmannová jen zářila
Zato Česká Miss za rok 2006, která předala pomyslné žezlo své nástupkyni, rodačka z Ivanovic na Hané Renata Langmannová, se svlékáním před kamerami problém nemá. Na závěr svého kralování se dokonce nechala nafotografovat pro březnové vydání jednoho z nejprestižnějších pánských časopisů a je se svými snímky spokojená.

"Ta nejdecentnější místa mého těla jsou na fotografiích vždycky skryta. Po svolení paní Maláčové jsem s nabídkou souhlasila, protože se jedná o prestižní časopis. Dívky v něm nejsou představovány vulgárně. Nafotily se téměř tři tisíce fotek na Kanárských ostrovech a jen několik se z nich vybralo. Výsledek pokládám za vyvrcholení mého ročního kralování České Miss. Teď už mě čeká dokončit školu, jejíž studium jsem přerušila. A také bych byla ráda, kdyby se do Prahy přestěhoval můj přítel, se kterým se mám ráda už šest let. Ale na vdavky a na dítě zatím nemyslím. Jsem na to ještě mladá a chci co nejlépe zúročit ten rok, co jsem se stala Českou Miss roku 2006."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz