Zpravodajství

Fernando Alonso se skutečně oženil

Celý sportovní svět nyní zaujala zpráva, že 17. listopadu minulého roku se mistr světa Formule 1, šestadvacetiletý Fernando Alonso skutečně oženil se svou přítelkyní, zpěvačkou Raquel del Rosario. Svatbu, ke které kupodivu nedošlo na Maledivách, jak uváděl tisk a televize, ale v malé španělské obci Siero, se mu podařilo utajit déle než čtvrt roku.

Alonso nadále odmítá cokoli vysvětlovat, ale jeho snubní prsten mluví za vše. Nyní vyžaduje od médií, která zveřejnila spekulace o údajném obřadu na Maledivách, s početným zástupem pozvaných a vedený kamarádem knězem, omluvu. Maledivská oslava byla prý jen rodinnou sešlostí, kde se mělo oslavovat obecně štěstí dvojice, žádná svatba. Fernando s Raquel ovšem oddáni byli, jenže v malém farním kostelíčku v místě, kde žije Fernandova rodina.

Pouhých deset dní po této tajné svatbě pověřil Alonso svého tiskového zástupce, aby do světa vypustil oficiální informaci, že s Raquel del Rosario na Maledivách manželství neuzavřeli. A nelhal při tom.

Známý pilot F 1, který na začátku svého vztahu zastával k tisku celkem srdečný a otevřený postoj, nyní napnul veškeré síly, aby novináře zmátl. A je otázka, zda vynaložená námaha vůbec stála za to. Většině lidí včetně fanoušků formule 1 je totiž vlastně po všem tom mlžení celkem jedno, kde si mistr světa nakonec svou přítelkyni vzal.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz