Zpravodajství

Pepa s Libuškou vymýšlejí jméno pro miminko

Pepa s Libuškou vymýšlejí jméno pro miminko
Zdroj: Korzo

Třetí potomek rockera Josefa Vojtka a jeho ženy tanečnice Libušky se má narodit počátkem září. "Už jsem si zjistila, že má být ve znamení Panny, žádné lidi toho znamení ve svém okolí nemáme, bude to velké překvapení," svěřila se budoucí matka.

V horoskopu se praví, že Panny jsou opatrné a konzervativní, nejsou okázalé, řídí se rozumem, v chování jsou zdrženlivé a celkově nenápadné. "Necháme se překvapit, jestli to vyjde. Já si přeju jen jedno, aby bylo dítě zdravé. Několik mých kamarádek má s miminky obrovské zdravotní problémy a toho se moc bojím," řekla.

Libuška také proto omezila své pracovní aktivity. V muzikálu Angelika, který je pro tanečníky velmi náročný, absolvuje premiéru 6. března už jen jako divačka a bude držet palce svému manželovi, aby se mu dařilo za oba. Libuška zatím bude ještě nějakou dobu tančit v Golemovi, ale pokud jí to lékař doporučí, je připravená s vystupováním okamžitě skončit.

Vzhledem k tomu, že je tato půvabná černovláska dost pověrčivá, žádnou výbavičku pro miminko zatím nepořizuje. Také kočárek půjdou s Pepou vybrat zřejmě až poté, co se miminko narodí. "Jméno už vymýšlíme, ale definitivně se rozhodneme asi až těsně před porodem," říká nastávající maminka.

Frontman skupiny Kabát Pepa Vojtek, který už má dvacetiletého syna Josefa a pětiletou Valentýnku, se prý na třetího potomka neobyčejně těší. Je také velmi pravděpodobné, že bude i přítomen při jeho narození.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz