Zpravodajství

Ukradli satelitní navigaci ze sanitky

Ukradli satelitní navigaci ze sanitky
Zdroj: TV Nova

Jen těžko uvěřitelný případ krádeže, která mohla dokonce ohrozit lidské životy, prošetřuje pražská policie. Zatím neznámý zloděj rozbil včera před polednem okno vozu záchranné služby ve Zbraslavi a ukradl z něj satelitní navigaci. Krádež podle zdravotníků zkomplikovala následný výjezd k člověku v bezvědomí a tonoucímu dítěti.

Pachatele naštěstí zachytila průmyslová kamera a podle policie je tak větší šance, že se ho podaří chytit. Zbraslav, stanoviště záchranné služby, včera asi čtvrt hodiny před polednem.

 

Neznámý muž přišel k autu, rozbil sklo a vlezl dovnitř. Poté, co odcizil satelitní navigační zařízení, zmizel za rohem. K vykradenému vozu zavolali zdravotníci okamžitě policii, ta tento případ šetří jako krádež vloupáním.

Podle zdravotníků ohrozil zloděj dva lidské životy. Auto kvůli němu nemohlo vyjet k tonoucímu dítěti v Karlíku a na Jíloviště k člověku v bezvědomí.

Podle záchranné služby byla povolána posádka z jiného regionu. I tak se ale nakonec podařilo oba pacienty zachránit. Policie si už od zdravotníků vyžádala záběry pachatele. Také zdravotníci věří, že zloděj trestu dlouho unikat nebude.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz