Zpravodajství

Těšte se na nové album Aleše Brichty

Aleš Brichta se svou kapelou ABBand strávil první dva měsíce roku 2007 v nahrávacím studiu, kde po tuto dobu nahrávali materiál pro novou desku. Ta nese název Nech si to projít hlavou a na prodejních pultech se objeví již 20. března.

Kapela ve složení Aleš Brichta (zpěv, sbory), Miloš Knopp (kytara, sbory), Petr Roškaňuk (kytara), Jiří Urban ml. (kytara), Zdeněk Vlč (klávesy, sequencery, sbory), Karel Adam (baskytara) a Daniel Haffstein (bicí) dala vzniknout dvanácti zbrusu novým peckám. Objeví se na plánovaném albu, jež je teď již ve fázi finálních úprav.

Hutný kytarový zvuk doplněný i výraznými rockovými klávesami, typická melodika a nezaměnitelný Brichtův hlas spolu s vynikajícími hráčskými výkony muzikantů jsou hlavními atributy této desky. Znalci snadno rozpoznají prolínající se momenty starého Arakainu s Brichtovými sólovými projekty. Nechybí však ani nové, moderní prvky.

Pro fanoušky, kteří si novou desku ABBandu pořídí pěkně v originálním balení, je přípraven speciální dáreček v podobě přívěsku ve tvaru patrony s logem skupiny, jež bude součástí právě obalu nového alba.

Jak se sluší a patří, ABBand jistě svou novinku podpoří také na koncertním turné. O bližších informacích o jeho začátku i jednotlivých zastávkách včetně křtu desky vás budeme včas informovat.

Sony BMG

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz