Zpravodajství

Miss Lucie Hadašová chce bránit zvířata

Miss Lucie Hadašová chce bránit zvířata
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Česká Miss 2007, studentka právnické fakulty Lucie Hadašová, se už přestala zlobit. Podvržené erotické fotky jí nejprve radost ze získaného titulu královny krásy trochu zkazily, pak si ale řekla, že právě to jejich autor zamýšlel a rozhodla se, že mu tu radost neudělá.

"Asi někomu hodně ležím v žaludku, asi chtěl mít jinou Českou Miss. Bohužel mu to nevyšlo. Teď už se tomu jenom směju, protože původní fotky vypadají ve skutečnosti úplně jinak," vysvětluje.

Lucie se vrhla do modelingu už ve třinácti letech, v podstatě hned poté, co se stala vítězkou v soutěži Dívka roku. Se závistí a se schválnostmi, které tento obor mnohdy provázejí, se ale zatím nesetkala. Její kolegyně jí prý nikdy neházely klacky pod nohy. O tom, že si manekýnky dělají navzájem někdy velké naschvály, zná jenom z vyprávění. "Já nepiju, nekouřím, na večírcích jsem nikdy nehýřila, muže nestřídám, tak jsem nebyla ničím zajímavá. Asi někdo na mne i tak potřeboval najít něco pikantního, a když nenašel, tak si pomohl," má pro nepříjemný incident s fotkami Lucie jediné přijatelné vysvětlení..

Ona sama sice obdivuje české modelky, které se dostaly do zahraničí, ale po takovéto kariéře v topmodelingu netouží. Chce získat na právech titul bakalář a pak se rozhodne, co dál. Modelingu se sice bude nejspíš věnovat i nadále, ale jen pro zábavu. Její velkou láskou jsou zvířata. "Uvažuji o tom, že bych využila korunky České Miss i jinak, než je tradiční, třeba bych moc ráda pracovala pro ochránce zvířat," svěřila se se svými plány.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz