Zpravodajství

Tina v Česku pokřtí desku

Tina v Česku pokřtí desku
Zdroj: EMI

Jedna z největších nadějí slovenské hudební scény, půvabná zpěvačka Tina vystoupí v pražském Lucerna Music Baru. Součástí koncertu, který se uskuteční již 7. března, bude i křest Tininy nové desky Chillin‘.

Druhá deska slovenské zpěvačky Tiny vyšla již v listopadu 2006. Kmotrem alba při slovenském křtu nebyl nikdo jiný než Richard Müller. Jak patrno, pokřtil ho dobře. Nebude to dlouho trvat a brzy bude platinová. Album je navíc velice pozitivně přijímáno kritikou. Nezřídka dostává hodnocení čtyř hvězdiček z pěti.

Tina momentálně připravuje turné a chystá se i do zahraničí. Bude hostovat na novém albu britské skupiny Dhol Foundation, která vydává na respektované značce fungující pod patronátem zpěváka Petera Gabriela. Zároveň se jedná o její účasti na evropském turné této skupiny. Velký ohlas mělo i Tinino první video - MTV s ním počítá do denních rotací.

Tina svoji kariéru odstartovala v roce 2003. Svou výjimečnost podtrhuje inspirací černou hudbou a hip-hopem. Není divu, že její skvělý pódiový projev, feeling a spontánnost zaznamenal pozitivní ohlas u publika.

Ve středu 7. března vystoupí Tina na samostatném koncertě v pražském Lucerna Music Baru. O support se postarají DJ Mike Trafik, Orion se sólo projektem Repertoar. Po koncertě se můžete těšit na Sound system afterparty feat. Vystoupí také MCs Carmen, Onetwo, 2'dayz, Turner, Lomesh & friends a Djs Ama 12play &Herby boy.

EMI

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz