Zpravodajství

Sestry Olsenovy jsou nejbohatší

Jsou mladí, neklidní a pořádně zazobaní. Na rozdíl od většiny milionářů, kteří se k obrovskému majetku dopracovali v poměrně zralém věku, pokládají sedmimístné sumy víceméně za samozřejmost. Uměli zkrátka chytit příležitost za pačesy a ta se jim štědře odvděčila.

I proto si jich povšiml časopis Forbes, jenž každoročně sestavuje žebříček lidí podle výše jejich příjmů. V samostatné kategorii filmových a televizních hvězd do 21 let se na první místo probojovala teprve dvacetiletá dvojčata Ashley a Mary-Kate Olsenovy, jež si v loňském roce připsala na konto 40 milionů dolarů, především z obchodní činnosti.

Druhý Daniel Radcliffe se musel spokojit s "pouhými" 13 miliony za ústřední roli ve filmu Harry Potter a Fénixův řád a vystupování na jevišti londýnského divadla. Kontroverzní jednadvacetiletá Lindsay Lohanová, která sice promarňuje talent na divokých večírcích, se i přes alkoholické a drogové excesy a ostrou kritiku jednoho z režisérů, který ji musel krotit, usadila na třetí příčce se šesti miliony dolarů.

Bramborová medaile pak patří teprve třináctileté Dakotě Fanningové za honorář ve výši čtyři miliony dolarů. Producenti jím ocenili její výkon ve snímku Hounddog, v němž se přesvědčivě zhostila úlohy znásilněné dívky. Její o sedm let starší kolegyni Amandě Bynesové stačilo 2,5 milionu dolarů za roli ve filmu She´s the Man až na pátou pozici.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz