Zpravodajství

Dejte si s námi Svěrákovic lahvovou ochutnávku - video!

Dejte si s námi Svěrákovic lahvovou ochutnávku - video!

Po první novinářské projekci jsme slibovali reportáž, která vám dá alespoň přičichnout k atmosféře dlouho očekávané novinky tandemu Jana a Zdeňka Svěrákových. Slib plníme. V naší téměř pětiminutové reportáži se setkáte jak s českým Seanem Connerym a jeho synem Honzou, tak s hlavními představiteli.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Premiéra filmu je naplánovaná na 8. března. Ještě den předtím se s naší kamerou vydáme na slavnostní premiéru a přiblížíme vám, jak se tvůrci těší na své první diváky.
Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz