Zpravodajství

Dianě Kobzanové tip na Miss nevyšel

Dianě Kobzanové tip na Miss nevyšel
Zdroj: Korzo

Modelka a moderátorka půvabná Miss roku 2001 Diana Kobzanová tipovala na vítězku letošní soutěže České miss exotickou Lilian Sarah Fisherovou, která nakonec získala titul II. České Vicemiss.

"Asi je to i tím, že se mi líbí černovlásky. Tato mi připadala navíc velmi zajímavá a atraktivní, nicméně přeji mnoho úspěchů i blonďaté vítězce Lucii Hadašové, " vzkázala.

Diana, která má fantastickou postavu a skvěle si vede na přehlídkovém molu, říká, že zda novou vítězku čeká nějaká kariéra, už bude zaležet jen na tom, jak na sobě bude ona sama pracovat. A to možná tvrději, než se zatím domnívá. Přestože Dianě korunka přinesla slávu i zajímavou práci spojenou s vysokými příjmy, znovu už by se do soutěže nepřihlásila.

"Kdybych věděla, co mě čeká, tak bych do toho nešla. Život se mi změnil od základu a já nevím, jestli jsem na to byla připravená. Samozřejmě, že jsem měla ulehčený start, ale musela jsem hodně moc pracovat, a učit se. Ostatně dodneška se učím a vím, že nemůžu nic ponechat náhodě, " přiznala Diana.

 

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz