Zpravodajství

Gwyneth Paltrow opět roste bříško

Oficiálním sdělením o soukromých záležitostech hvězdná herečka Gwyneth Paltrow příliš nefandí. Jednu z výjimek udělala, když veřejnosti oznámila, že ukončila tříletou mateřskou dovolenou a přislíbila účast na natáčení nového snímku Dirty Tricks (Špinavé triky).

Všímavým reportérům však neuniklo, že se postupem času začala nějak podezřele zakulacovat. Rostoucí bříško je přivedlo k domněnce, že je zřejmě potřetí těhotná. Nevolnosti, které Gwyneth tu a tam postihují, jejich dohady jen potvrzují. Rozhodně je totiž nelze připsat na vrub makrobiotické dietě či cvičení jógy.

Spekulace posílilo i její prohlášení, že roky, jež strávila doma s potomkem, považuje za nejlepší tři léta svého života. Rovněž to, že před narozením dcerky Apple i jejího bratříčka Mosese Bruce Anthonyho dlouho mlžila. Stejně jako její manžel Chris Martin, frontman skupiny Coldplay, jenž neustále dementoval veškeré zvěsti o očekávaných přírůstcích do rodiny. Ani tentokrát se žádný z nich nechová jinak. Oba se uchýlili k mnohoznačnému mlčení.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz