Zpravodajství

Vsaďte si na Britney aneb co vyvede příště...

Kde ty loňské sněhy jsou. Z cudné a roztomilé panenky se stala dračice a výtržnice. Stíhá jí jeden skandál za druhým. Už neví, čím by na sebe upoutala pozornost. Také čekáte, co vyvede příště? Můžete si na to vsadit...

Popová princezna Britney Spears, která pravidelně šokuje veřejnost svými neuvěřitelnými výstřelky, inspirovala přední světovou sázkovou kancelář k vypsání kurzů na to, co dalšího provede tato zpěvačka v letošním roce.

Prostřednictvím webu si mohou příznivci Britney i milovníci senzací vsadit třeba na to, zda Britney Spears letos oznámí lesbický vztah nebo se vrátí zpět ke Kevinu Federlinemu. Podstoupí plastickou operaci či natočí reklamu na vlasovou kosmetiku?

„Britney už léta veřejnost šokuje a přitahuje bulvár, který spekuluje o tom, co dalšího tato zpěvačka předvede. Sami jsme vytipovali nejrůznější události, na něž si mohou lidé vsadit. V Británii byl hned první den o tyto kurzy obrovský zájem," uvedl k netradiční sázkařské příležitosti šéf marketingu sázkové agentury Matt Jellicoe.

Nejnižší kurz (3,5:1) vypsali bookmakeři na to, že Britney letos oznámí další těhotenství. Vsadit však lze i na to, že bude zatčena (9:1) či vstoupí do kláštera (101:1). Jaký je vás tip?

4Jan

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz