Zpravodajství

Vsaďte si na Britney aneb co vyvede příště...

Kde ty loňské sněhy jsou. Z cudné a roztomilé panenky se stala dračice a výtržnice. Stíhá jí jeden skandál za druhým. Už neví, čím by na sebe upoutala pozornost. Také čekáte, co vyvede příště? Můžete si na to vsadit...

Popová princezna Britney Spears, která pravidelně šokuje veřejnost svými neuvěřitelnými výstřelky, inspirovala přední světovou sázkovou kancelář k vypsání kurzů na to, co dalšího provede tato zpěvačka v letošním roce.

Prostřednictvím webu si mohou příznivci Britney i milovníci senzací vsadit třeba na to, zda Britney Spears letos oznámí lesbický vztah nebo se vrátí zpět ke Kevinu Federlinemu. Podstoupí plastickou operaci či natočí reklamu na vlasovou kosmetiku?

„Britney už léta veřejnost šokuje a přitahuje bulvár, který spekuluje o tom, co dalšího tato zpěvačka předvede. Sami jsme vytipovali nejrůznější události, na něž si mohou lidé vsadit. V Británii byl hned první den o tyto kurzy obrovský zájem," uvedl k netradiční sázkařské příležitosti šéf marketingu sázkové agentury Matt Jellicoe.

Nejnižší kurz (3,5:1) vypsali bookmakeři na to, že Britney letos oznámí další těhotenství. Vsadit však lze i na to, že bude zatčena (9:1) či vstoupí do kláštera (101:1). Jaký je vás tip?

4Jan
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz