Zpravodajství

Zpěvačka Samantha Fox přijela poprvé do Česka

Samantha Fox, popová hvězda osmdesátých let, je poprvé v Čechách. Kupodivu nekoncertovala před naplněnou sportovní halou, ale v Mostě, na plese jednoho rádia. Dnes byste ji údajně mohli potkat v některém klubu v Praze.

Drobná blondýnka, jednačtyřicetiletá Samatha Fox, přiletěla do Česka včera odpoledne. A jako se správnou hvězdou měli i s ní pořadatelé plné ruce práce. "Jsem tady poprvé a moc se mi tady líbí! Jsou tu moc milí lidé," řekla Samantha.

 Během zvukové zkoušky nesměl být v sále jediný fotograf ani kameraman, její ochranka byla nekompromisní. Celý večer pak zpěvačka trávila ve své šatně a popíjela energetický nápoj s vodkou.

"Moje kariéra začala v době, kdy jsem dělala modelku, tenkrát producenti hledali někoho jako britskou Madonnu," popsala Samantha.

Samatha Fox vystoupila pár minut po půlnoci a zazpívala nejen nové písničky, ale také staré dobré hity.

Hvězda zpívala v Mostě živě asi padesát minut, doprovázely ji dvě tanečnice. Poprvé na veřejnosti tady zazněly také úplně nové singly z její poslední desky.

Samantha Fox zůstává v České republice až do neděle. Plánuje ještě procházku Prahou a v noci chce ještě navstívit také některý taneční klub.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz