Zpravodajství

„Prachy dělaj milence“

Je pravda, že se za peníze dá pořídit všechno. Mnohé sice utěšuje, že ani za miliony si nikdo nemůže koupit zdraví, nicméně bohatí si dopřávají více milostných rozkoší. Nejen pokud jde o jejich četnost, ale také jakost.

Přesvědčivě to prokázala studie, již na základě pečlivého prozkoumání 600 jedinců obojího pohlaví, kteří disponují četnými miliony, vypracovali američtí vědci. Převážná většina dotazovaných je hluboce přesvědčena, že existuje přímá souvislost mezi výší jejich majetku a pohlavními dispozicemi, jimž údajně vděčí za lepší kvalitou sexu.

Odlišnosti se vyskytly pouze v názoru na intimní styk. Muži totiž pod pojmem lepší sex chápali jeho frekvenci, zatímco 93 procent žen připustilo, že je sice tolik nezajímá, ale díky jmění ho mohou prožívat daleko intenzivněji.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz