Zpravodajství

Zvrhlí mladíci demolují pražskou MHD

V Praze se objevila další organizovaná skupina, která velmi zvrhlým způsobem tráví svůj volný čas. Mladíci nejen že jezdí zavěšení na prostředky městské hromadné dopravy, ale hlavně lijí barvu na projíždějící autobusy a soupravy metra. Tímto chováním ohrožují nejen sebe, ale i ostatní cestující.


Jízdou bez zaplacení jejich zábava nekončí. Mnohdy zajdou ještě dál - až za hranici zákona. Svou zábavou totiž vážně ohrožují lidské životy.
Členové skupiny souhlasili s natáčením. Na smluvenou schůzku ale nikdo nedorazil.

Zdroj: TV Nova

Na závěr asi desetiminutového videa své činy obhajují tím, že údajně protestují proti bezpečnostnímu kamerovému systému.

Policie už činnost mladíků prošetřuje, a tak se klidně může stát, že si místo demontáže bezpečnostních kamer vyprotestují spíš kriminál. Sazba za poškozování cizí věci je totiž až jeden rok.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz