Zpravodajství

Zloději ukradli pneumatiky za 400 tisíc korun

Zloději ukradli pneumatiky za 400 tisíc korun

Na Trutnovsku řádí zloději pneumatik. Vše nasvědčuje tomu, že jde o skupinu profesionálů vybavenou speciálním nářadím. Kradou kola v autobazarech nebo před prodejnami a vždy po setmění. Naposledy odcizili 24 kol z autobazaru na okraji Trutnova.

Zdroj: TV Nova

Na fotografii vidíte, jak dopadla úplně nová auta po nájezdu zlodějů. Odmontovali a sundali všechna kola. Navíc vozidla poničili. Zloději se do autobazaru dostali tak, že přestříhali tento dvojitý plot.

Majiteli tak způsobili škodu nejméně 400 tisíc korun. Na všechna auta teď bude muset pořídit nové pneumatiky a některá z nich nechat přelakovat. Celkem odcizil neznámý pachatel 24 pneumatik. Za krádež a poškozování věci mu hrozí až tři roky vězení.

Není to ani měsíc, co zloději řádili v jiné prodejně, kde ukradli kola celkem ze tří aut. Zaměstnanci ráno přišli do práce a nevěřili vlastním očím. Nepříjemný pohled, protože auta stála na cihlách a část z nich ležela na zemi.

Zloději si na místo přinesli cihly, aby auta mohli podložit a kola sundat. Pak je nechali na zemi a tím způsobili další škodu. Vše nasvědčuje tomu, že jde o sehranou skupinu zlodějů, která si auta vytipuje a jde najisto.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz