Zpravodajství

Pamela Anderson se vrací na pláž

Hvězdu z ní udělala role sličné záchranářky v dnes už kultovní Pobřežní hlídce. Není proto divu, že americký prsatý zázrak Pamela Anderson chce v devětatřiceti letech zbrzdit svůj ústup ze slávy tam, kde její kariéra v dávném roce 1989 začala - totiž na pláži v kalifornském Malibu.

V Hollywoodu od počátku března kolují zvěsti, že vnadná Pam chystá comeback jako seriálová herečka a už podepsala smlouvu na účinkování v novém televizním projektu, který se bude odehrávat na stejném místě, kde kdysi v červených plavkách okouzlovala tatíky dnešních teenagerů. Seriál má natočit osvědčený produkční tým Pobřežní hlídky, jeho název a obsah zatím nejsou známy. A jak naznačují zlomyslní novináři, zřejmě nebude tak důležitý. Soudí tak alespoň ze zprávy, že Pamela Anderson se chystá opět navštívit plastické chirurgy, aby jeho sledovanost zaštítila novými silikonovými prsními implantáty.
Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Píše se na Deník.cz