Zpravodajství

Liz Hurley se vdala. Mejdan stál 3 miliony euro

Podobně velkolepou událost zámek Sudeley Castle v anglickém hrabství Cotswolds ještě během své více než půltisícileté historie nezažil. O uplynulém víkendu se totiž stal dějištěm multikulturního svatebního obřadu jednačtyřicetileté britské herečky Liz Hurley s indickým textilním podnikatelem a multimilionářem Arunem Nayarem.

První a značně nepříjemné překvapení uchystali budoucí novomanželé paparazziům, kteří se usadili v přilehlém čtyřapůltisícovém městysi Winchcombe, aby jim neunikl jediný detail události. Jim natruc si snoubenci řekli tradiční "ano" už v pátek odpoledne, místo plánovaného sobotního dopoledne. Důvod je prostý: Liz, která se proslavila nejen před filmovými kamerami, ale i jako tvář kosmetické firmy, se chtěla vdávat bez přítomnosti médií. Pro herečku a modelku, která má čtyřletého syna, jehož porodila po krátké známosti s americkým milionářem Stevem Bingem, je to první svatba, pro jejího manžela druhá.

Elton John slavil v lila
Samotného obřadu se účastnili jen nejbližší příbuzní a několik přátel, více než 300 pozvaných hostů se sešlo až na následné hostině, která novomanžele přišla na zhruba tři miliony euro, tedy zhruba 84,5 milionu Kč. Jako první se dostavil na palubě šeříkově zbarvené helikoptéry zpěvák a skladatel Elton John, který u klavíru zazpíval sezdanému páru slavný hit Your Song. V průběhu večera, jak spočítali reportéři, bylo vypito na 200 lahví vzácných ročníků šampaňského, místo slavnostních projevů zhlédli účastníci filmový dokument o love story Liz a Aruna, zpracovaný v bombasticko-romantickém stylu filmů produkovaných indickým Bollywoodem. Všichni přítomní, jak hosté, tak i obsluhující personál, museli podepsat čestné prohlášení, že nebudou na párty fotografovat. Exkluzivní práva na zachycení jejího průběhu si totiž zajistil za zhruba 42 milionů korun anglický společenský magazín Hello!

Hugh Grant křtil opici
Mezi přítomnými celebritami nechyběla módní návrhářka Donatella Versace a modelky Eva Herzigová a Elle McPherson. Nedostavil se však herec Hugh Grant, který byl dlouhých třináct let partnerem nevěsty. Na otázku reportérů proč, odpověděl lakonickým No comment. Proslechlo se však, že víkendu využil k tomu, aby se v londýnské zoo stal kmotrem šimpanzí samičky, která ponese jméno Elizabeth. Jak naznačil list Sun, není však vyloučeno, že jako notoricky známý opozdilec se Hugh účastní nadcházejícího pokračování svatebního veselí v Indii, kde se novomanželé po slavnostním uvítání v Bombaji odeberou do jednoho z královských paláců v Rádžastánu. Odletět by tam měl už v pátek.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz