Zpravodajství

V rámci experimentu týden ignorovali Paris Hiltonovou

Tisková agentura AP se rozhodla uskutečnit zajímavý pokus. Celý týden si úmyslně nevšímala Paris Hiltonové. A co se stalo???

Paris, v současné době snad nejvíce obsazovaná celebrita titulních stran, byla celý týden pečlivě opomíjena agenturou AP, která při normálním běhu přináší o Paris svým klientům v průměru dvě zprávy denně, týkající se hlavně modelčina soukromého života.

Od 19. do 27. února byla tedy Paris systematicky ignorována tímto důležitým zdrojem informací a svět se (kupodivu) nezbořil. Během těchto sedmi dní něžná blondýnka stačila oslavit své narozeniny, účastnila se několika akcí a opět se jí podařilo důkladně se opít. Žádný z 10 tisíc klientů AP se ale o ničem nedozvěděl, dokonce ani o tom, že byla Paris zadržena kvůli řízení s propadlým řidičákem.

V neděli se Paris objevila na Midwest Beauty Show v Chicagu, kde nadšeně rozdávala autogramy. Stejně jako kdykoli jindy ji fanoušci zasypávali od hlavy až k patě dárky a radovali se, že mohou svůj idol vidět na vlastní oči...

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie kvůli zakázkám zasahuje ve správě jaderných úložišť

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v pondělí od ranních hodin zasahují v pražském sídle Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Informuje o tom zpravodajský web Seznam Zprávy. Policisté se mají zajímat o dokumenty k některým veřejným zakázkám. "Mohu pouze uvést, že náš útvar dnešního dne provádí úkony trestního řízení, nicméně podávání informací má vyhrazeno Vrchní státní zastupitelství v Praze," potvrdil webu mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Server Hlídač státu uvedl, že SÚRAO uzavřela v posledních letech 626 smluv v hodnotě sedmi miliard korun.

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz