Zpravodajství

Ali Amiri pacientkám fotografie nepodepisuje

Ali Amiri pacientkám fotografie nepodepisuje
Zdroj: Korzo

Zpívající doktor medicíny, sedmadvacetiletý Ali Amiri, už zařezává. Podařilo se mu získat všechna potřebná povolení a splnil si svůj sen, stal se českým lékařem. Po celý týden vstává o půl šesté ráno a už v sedm je ve svém lékařském pokoji pražské nemocnici na Bulovce. Ali přiznal, že první měsíc v nové práci mu dal pořádně zabrat, ale už si zvykl a je rád, že ho kolegové dobře přijali.

Finalista soutěže Česko hledá SuperStar, přezdívaný často "perský princ", se totiž zároveň připravoval na svou první muzikálovou roli v divadle Broadway. Shodou okolností si zahraje v muzikálu Angelika intrikánského perského velvyslance a bude zpívat písničku, ke které také složil text v perštině.

"Už jsem se moc těšil, až odpadnou zkoušky v divadle a budu mít pravidelný režim. Práce lékaře je náročná a vyžaduje i neustálé vzdělávání, tak jsem rád, že teď už budu mít na studium víc času," svěřil se Ali Amiri.

Ali, který vzhledem k tomu, že tento rok není přestupný, ani neslavil kvůli nedostatku volna své 27. narozeniny. Oslavu chystá až po dnešní premiéře Angeliky (6. března). Doslova dělil svůj čas mezi divadlo a nemocnici. Ženy prý ze svého programu zcela vypustil. "Žádnou lásku opravdu nemám, není na ni kdy, mou láskou jsou teď pacienti. Někteří mě dokonce i poznávají. Dokonce i chtějí, abych jim zazpíval, ale já se vždycky nějak šikovně vymluvím. S vedením nemocnice jsme se také dohodli, že nebudu rozdávat ani fotografie a podpisy. Nebylo by to vhodné. A když po nich někdo touží, tak ať přijde na koncert," vzkazuje Ali Amiri svým příznivcům.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz