Zpravodajství

Česká Miss by do Chorvatska neletěla, má přece auto - video

Česká Miss by do Chorvatska neletěla, má přece auto - video

První trojka České Miss si v prosluněném jarním počasí převzala slíbené vozy. Dívky nám při té příležitosti na kameru prozradily, jak jsou na tom s řízením, jestli už někdy bouraly a zda jezdí rychle. Každopádně nějaké vysloužilé vozítko by si pomalovaly všechny, do ulic by s ním ale vyrazit nechtěly.


Česká Miss Lucie Hadašová své stříbrné auto dostala nadobro, její kolegyně Lilian a Eva mají svá červená vozítka pouze k ročnímu užívání. Všechny ale svorně tvrdily, jak se na řízení těší a že jejich první cesty povedou domů. 

Exotická Lilian den po nehodě usedla za volant 
Lilian Sarah Fisherová by momentálně diskutovanou 160ti kilometrovou rychlost na dálnicích povolila  a dodává, že by ji ale v plné šíři nevyužila: "Nejsem takový ďábel, stejně po dálnici jezdím tak 140 kilometrů v hodině," usmívala se druhá vicemiss, která si den po autonehodě, kterou prodělala na místě spolujezdce, přikázala sednout za volant. Více o bouračce naleznete v našem připravovaném videu.

 

Přítel Evě důvěřuje víc než tatínek
Eva o sobě tvrdí, že je tvůrčí typ, čili by si ve volném čase ráda nějaké starší auto pomalovala. Kytičky by ale vynechala, raději by volila moderními tvary, aby podpořila fantazii. Jen na závěr by si neodpustila dokreslit berušku. Ačkoli červený vůz jejejím prvním čtyřkolým kočárem, projezdila už autem republiku a dvakrát s ním vyjela i do zahraničí. Poklonu skládá svému příteli zato, že ji brzy po dodělání řidičského průkazu pustil za volant a navíc jí do ježdění nezasahuje. "Ale taťka mi do řízení mluví pořád," uculovala se Eva.

O řidičáku se České Miss i zdálo
Kdyby měla Lucie Hadašová volit mezi autem a letadlem, rozmýšlela by se podle vzdálenosti místa. "Třeba do Chorvatska bych raději jela autem. Pokud bych mířila někam na ostrov Tunis nebo jinam přes moře, tak samozřejmě poletím letadlem," komentovala čerstvá královna krásy, která má raději než sportovní auta teréní vozy, protože jsou bezpečnější. 

Lucie při převzetí auta také zavzpomínala na to, jak se nemohla autoškoly dočkat. "V noci se mi zdálo, že mi ujedou a nevezmou mě s sebou," říká čerstvá držitelka osobního auta a dodává, že se jí zdály sny, v nichž neřadila, čili z toho jediného měla v reálu obavy.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz