Zpravodajství

Návrhářka Tauchmanová sklidila obrovský úspěch

Na pražském Žofíně včera oblíbená návrhářka Jiřina Tauchmanová představila svou novou kolekci šatů. A bylo co obdivovat. Večer začal ohnivým cikánským tancem Lilian Sarah Fisherové – druhé české vicemiss 2007 - a skončil? U vdavek.


Módní přehlídka byla rozdělena do tří částí. V té první návrhářka představila kolekci šatů inspirovaných romskou módou a romským divokým životním stylem. Molu kralovaly modelky zahalené v pestrých šátcích. Druhá část přehlídky patřila velkým večerním toaletám, které sklidily zasloužený potlesk. „Večerní šaty Tauchmanové mě doslova nadchly, kdyby tak ještě byly přizpůsobeny mým proporcím, určitě bych o jejich koupi uvažovala," smála se místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová.

Závěr patřil šatům svatebním. Na své si přišly nejen ženy, ale také muži. „Jsem unešen," okomentoval přehlídku známý iluzionista Pavel Kožíšek. „Když dneska vidím ty nádherné šaty, hned bych se vdávala znovu," zasnila se moderátorka Lucie Koňaříková - Salamé.

 

Zlatým hřebem přehlídky byla dražba diamantového prstenu a svatebních šatů. Výtěžek - 230 tisíc korun - poputuje na dětskou onkologii FN Motol. Šťastným majitelem vydražených svatebních šatů se stal Luboš Říha, který je za 150 tisíc korun koupil své snoubence. "Vlastně jsem ji chtěl tímto gestem požádat o ruku a ona souhlasila," spokojeně se usmíval Luboš Říha. Více uvidíte už brzy v naší videoreportáži.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz