Zpravodajství

Zastřelili prodavače ve sběrných surovinách

Zastřelili prodavače ve sběrných surovinách
Zdroj: TV Nova

Pražští policisté vyšetřují další vraždu. V Karlíně po poledni vtrhli dva muži do sběrných surovin a chtěli po obsluze peníze. Když jim je prodavač odmítl vydat, zastřelili ho. Policie už sice zadržela prvního podezřeleho. Jestli jde ale skutečně o pachatele, není jisté.

Po poledni vtrhli dva muži do sběrných surovin v pražském Karlíně. Jejich plán byl jasný. Chtěli po obsluze všechny peníze. Jenomže nečekali, že prodavač jim peníze odmítne vydat. A tak začali vyhrožovat střelnou zbraní. Po chvíli padla první rána.

Rána byla mířena na hruď. Údajně přímo do srdce. Prodavač během pár minut na místě zemřel. Lupiči stačili umírajícího zaměstnance sběrných surovin okrást a i s penězi zmizeli.

Netrvalo to ani čtvrt hodiny a policie zadržela pravděpodobného prvního podezřelého. V tuto chvíli ještě ale není jisté, zda jde skutečně o jednoho z dvojice pachatelů. Policie má k dispozici výpovědi několika svědků. Hádka se totiž odehrála na ulici před sběrnou. Kriminalisté se teď pokoušejí sestavit podobizny pachatelů. Podle našich informací jde o Ukrajince.

V Praze je to již osmá letošní vražda. K tragédii ale podle policie nemuselo dojít, kdyby se prodavač s lupiči nedohadoval a peníze jim vydal.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz