Zpravodajství

V České Lípě pobíhali nahatí mladíci

Erotickou podívanou za bílého dne zažili obyvatelé České Lípy. Přímo v centru města totiž z ničeho nic začali pobíhat dva úplně nazí mladíci. Jejich řádění ale zachytily kamery a policie teď zkoumá, zdali se muži nedopustili trestného činu výtržnictví.

Bylo krátce před sedmou hodinou ráno. Zatímco lidé spěchali do práce, z jednoho baru se vyřítili dva mladí muži. Na sobě měli pouze boty a kolemjdoucím se ukazovali tak, jak je pánbůh stvořil.

Mladíci v tu chvíli ale netušili, že je celou dobu snímá kamerový systém městské policie. Hlídka tak měla jejich striptýz v přímém přenosu. Strážníci vyrazili do baru, kam oba naháči po své exhibici zaběhli. Ukázalo se, že uvnitř v tu chvíli probíhala soukromá oslava.

Vyběhnout na ulici takzvaně "na Adama" a tančit v centru města byl prý úkol. Ten museli oba muži splnit kvůli údajné sázce.

I za tenhle nahý taneční výkon ale mohou jít mladíci do vězení až na dva roky. Jestli jde o výtržnictví a veřejné pohoršení, teď zkoumají vyšetřovatelé. Pokud policie vyhodnotí intimní divadlo pouze jako přestupek, mohou mladíci dostat ve správním řízení pokutu maximálně jeden tisíc korun.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz